DODAJ OFERTĘ
  
sprzedaż      wynajem      zamiana
Powierzchnia
od  m2do  m2
FrazaCena 
od  złdo  zł
Cena 
Rynek pierwotny
Program "Mieszkanie dla Młodych"
Licytacje/Przetargi
od  zł do  zł
Szukaj

O NAS

Internetowa Biuro Nieruchomości obsługuje wszelkiego typu transakcje związane z nieruchomościami. Działamy na rynku wtórnym, jak i pierwotnym, zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Swoją wiedzą merytoryczną oraz doświadczeniem zawodowym możemy zagwarantować Państwu obsługę ponad standardy istniejące na rynku.

Działamy odpowiedzialnie i dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. W pełni rozumiemy wagę i znaczenie decyzji podejmowanych przy zawieraniu transakcji dlatego jesteśmy lojalni i dyskretni w stosunku do każdego klienta i surowo przestrzegamy tajemnicy handlowej. Prowadzimy kompleksową obsługę procesu zbycia/nabycia nieruchomości - na stałe współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz bankami.

Posiadamy licencję zawodową z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 17119 nadaną przez Ministra Infrastruktury oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W swojej pracy kierujemy się Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, dokładamy należytej staranności, aby naszym klientom zapewnić jak najwyższy poziom usług.

Służymy pomocą przy pośrednictwie sprzedaży, kupnie i najmie:
- mieszkań,
- domów,
- gruntów
- siedlisk wiejskich
- oraz nieruchomości komercyjnych.

Z przyjemnością rekomendujemy Państwu nasze usługi.

Zapraszamy do współpracy.


Zobacz cennik »

F.H.U. "HYDRAULIK"

Usługi mini koparką