interior-2685521_1920
kitchen-4246249_1920
kitchen-4043098_1920
indoor-2398938_1920
previous arrow
next arrow

 

O NAS

 

 

Internetowe Biuro Nieruchomości obsługuje wszelkiego typu transakcje związane z nieruchomościami. Działamy na rynku wtórnym, jak i pierwotnym, zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Swoją wiedzą merytoryczną oraz doświadczeniem zawodowym możemy zagwarantować Państwu obsługę ponad standardy istniejące na rynku.

 

Działamy odpowiedzialnie i dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. W pełni rozumiemy wagę i znaczenie decyzji podejmowanych przy zawieraniu transakcji dlatego jesteśmy lojalni i dyskretni w stosunku do każdego klienta i surowo przestrzegamy tajemnicy handlowej. Prowadzimy kompleksową obsługę procesu zbycia/nabycia nieruchomości – na stałe współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz bankami.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wszelkie możliwe certyfikaty oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W swojej pracy kierujemy się Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, dokładamy należytej staranności, aby naszym klientom zapewnić jak najwyższy poziom usług.

 

 

Służymy pomocą przy pośrednictwie sprzedaży, kupnie i najmie:
– mieszkań,
– domów,
– gruntów
– siedlisk wiejskich
– oraz nieruchomości komercyjnych.

 

Z przyjemnością rekomendujemy Państwu nasze usługi.

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się z naszą polityką  RODO×
Search for:

Porównaj